Küllike Lillestik

Pere-ja paariterapeut, psühhodraama CP, koolitaja

Heldo ja Küllike

  • Konstellatsioonide retriit Samosel Kreeka saarel
  • Teraapiagrupid koos Heldo Korbega
  • Paaridele teraapiagrupp
  • Loengud konstellatsioonidest, Elus, inimeseks olemisest, lähisuhetest jne.

Konstellatsioonid retriit Samose saarel Kreekas – toimus 13 – 17 juuni 2023, järgmine võimalus 2024 suvi

See on kutse Sulle, kui märkad, et igapäeva elu rutiin ja “peab” tegevuste hulk on võtnud Sinult võimaluse näha ennast ja valida aega enesele.

Ootame Sind suvisele retriidile maagilise auraga Samose saarele Kreekas, et koos uurida oma peresüsteemi tegelikkust ja võtta vastu oma elu sellisel viisil nagu Sinu hing ja unistused soovivad ehk astume lähemale igaüks iseendale.

Kutsume Sind turvaliselt hoitud grupis kogema läbi konstellatsioonide, psühhodraama, pereteraapia meetodite oma lugu.  Usume, et ainult läbi tegelikkuse tunnistamise ja teadvustamise leiame me hingerahu ja leppimise ning saame hakata kujundama eluteed mida soovime.

See on kutse Sulle, mulle ja igale ühele meist. Kõikidel on oma Elu teekond ja saatus, see saab alguse sellest, milliste vanemate lastena, kus ning millal me maailma sünnime. Vormi- mine toimub üheaegselt nii teadlikult kui ebateadlikult.

Hea on teadvustada, et meie vanemate ja vanavanemate saatus ei pea tingimata olema meie saatus ja ehkki meie alateadlikud mustrid võivad olla mõjutatud eelmiste põlvkondade kogemusest, on meil siin elus võimalus läbi teadlikkuse valida kujundada ja luua oma saatus ning teekond selliseks, nagu meie soovime kogeda.

Retriidi toimumispaik Samos on imekaunis Kreeka saar, mille eraldatus, rahu ja vaikus loob imelise keskkonna võimaluseks leida sisemist rahu, et minna sügavuti ja leida veelgi tugevam ühendus iseendaga. Saarel on maagilne loomet toetav atmosfäär ja selle põlvkondade iidse tarkuse hõng toetab iga inimese enda peremustrite uurimist. 

® Retriidi ajakava jm detailid saadame huvilistele meilile.

💛 Toimumise kuupäevad: 2024 aasta kuupäevad selgumas 2024 alguseks, asukoht Edela-Samos.

💛 Ruumi loovad ja hoiavad terapeudid: Heldo Korbe ja Küllike Lillestik.

💛 Registreerimine ja info: klillestik@gmail.com

Osalustasu ei sisalda lennupiletid ja ööbimist.

Sobiva majutuskoha saad broneerida kirjutades oma soovist aadressile aldomaksimov@gmail.com ja samalt meiliaadressilt oled teretulnud küsima ka soovitusi lennupiletite kohta

💛Oled väga oodatud nii üksi, kaaslasega kui ka kogu perega (lastele leiame võimaluse hoiuks)

Teraapiagrupid koos Küllike Lillestik’uga

TEGELIKKUSE TUNNISTAMINE KOHTUMISEL ENESEGA – TEE TEADLIKU ENESENI

Igal sügisel on võimalik liituda pikka psühhodraama gruppi, mille formaat ja töömeetodid aitavad luua võimaluse, et uurida oma süsteemi tegelikkust ja võtta vastu oma elu sellisel viisil, nagu sinu hing ja unistused soovivad. Koos läheme teekonnale, et uurida oma süsteemi, ühenduda oma tundlikkusega ja teha läbi muutused, mis aitavad jõuda iseendani just läbi parema kontakt endaga.

Selleks, et mõista oma arengut, õppida tundma vajadusi ning teha samme muutuse suunas, on vaja julgust küsida eneselt: Kas ma olen oma elu peategelane? Milline on minu roll oma elu käsikirja kirjutamisel? Miks on minu eluga nii, et olen seal kus olen? Kuidas tulla toime raskete tunnetega ja segadusega endas? Miks ma teen selliseid valikuid ja kuidas ma teen oma partnerite osas valikud? Kuidas leida tasakaalu erinevate elurollide vahel ja mõista paremini ennast? Mis on minu vajadused? Jne.

Kutsume teid eneseteraapia gruppi, kus on võimalik tõsta teadlikkust enesest ja peresüsteemist, oma vajadustest ja saada uut nägemust, milliseid muutuseid on vajalikud.

Grupitöös kasutame perekonstellatsioone ja psühhodraama meetodit. Psühhodraama toetub teooriale loovast inimesest, kes on võimeline mõistma ennast ja oma maailma, looma kontakte, uuenema vastavalt seatud eesmärkidele, muutma ka  ühiskonda inimlikumaks ja õiglasemaks.

Konstellatsioon on intuitiivne grupi meetod, mis võimaldab näha suuremat pilti enese tegelikkusest ja dünaamikatest. Kõik, mida oled teadvustanud, seda saad sa ka tervendada. Me läheme paarisuhtesse oma ootuste ja uskumustega, vajaduste ja traumadega. Alati kohtuvad paarisuhtes kaks erinevat maailma. Me kanname eneses oma mõlema vanema suguvõsade mustreid, dünaamikaid ja lojaalsuseid. Selleks, et mõista kõike keerulist  oma elus, valikutes ning paarisuhtes ja seda muuta, tuleb taibata, kust kohast kõik mõjud tulevad. Leppides teadlikult oma tegelikkusega, saab hakata looma uut soovitud reaalsust.

Kuupäevad: huvikorral küsi juurde, 2022/2023 grupp käib, liituda saab sügis 2023

Töötame reedel 17.30-20.30, laupäeval 10-17

Grupp on kinnine ja kohtade arv on piiratud (kuni 10 inimest), vajalik on eelregistreerimine klillestik@gmail.com , 53 910923 (küsi julgelt infot).

Küllike Lillestik (pereterapeut, grupijuht, psühhodraama lavastaja (CP), Heldo Korbe (perekonstellöör, grupijuht)

Paaridele teraapiagrupp – konstellatsioonid ja psühhodraama

Perekonna mustrid, varjatud dünaamikad ja nende mõju lähisuhtele.

Paaridele teraapiagrupp – konstellatsioonid ja psühhodraama.

Paarisuhe vajab partnerite oskust olla kohal, lähedased ja turvalised. Igapäevane rutiin, kiirus ja kohustused aga võivad röövida mehe ja naise vahelt selle, mis armudes tunnetati ning üles ehitati. Paljud paarid kogevad, et läbi teadliku teraapia, ühiste tegevuste, romantika tagasi toomise on võimalik jällegi leida tasakaal ja harmoonia suhtes. Aga vahel tundub ikkagi, et miskit on paigast ära. Tekivad küsimused, kas meil on miskit viga, kas mul on vale partner või kas me üldse peaksime olema koos?

Kutsun teid paaridele mõeldud gruppi, kus osaledes kahekesi, koos partneriga saab uurida nii toimivaid kui ka mitte toimivaid, nähtavaid kui ka varjatuid dünaamikaid, et muuta teadlikult lähisuhe sügavamaks ning ühendunumaks.

Töötoas kasutame psühhodraama meetodit, pere- ja paarisuhte tehnikaid ning perekonstellatsiooni. Need meetodi pakuvad võimalust kogeda ja õppida hoidma lähedust ja koosolemist. Keskendume nendel kohtumistel taipamisele ja arusaamisele, kuidas tugevdada oma suhet ja ühendust, aga ka sellele,  et tunnetada teine-teist, koos hingata, õppida päriselt jagama, teine-teist nägema ja looma dialooge jne. Sukeldume koos kõikide tunnete maailma, sest tõeliselt lähedases suhtes saab võimalikuks olla avatud partnerile kogu oma maailmaga.

Gruppi on oodatud paarid, kes soovivad tuua ja luua muutust oma suhtesse läbi teadlikkuse enese ning päritolu pärandite kohta. Kui teie vahel aga on palju konfliktsust ja rahulolematust, millest te keeldute rääkimast omavahel, siis soovitan pigem tulla enne individuaalsele paarisuhte nõustamisele.

Grupid toimuvad: 2022/ 2023 grupp käib ja liituda ei saa, uus grupp avatakse sügis 2023

Registreerumine klillestik@gmail.com , 53 910923 (küsi julgelt infot), 56689492

Heldo Korbe (perekonstellöör) ja Küllike Lillestik (pereterapeut, psühhodraama lavastaja (CP),

Loengud konstellatsioonidest, Elus, inimeseks olemisest, lähisuhetest jne.

Pakume eraldi ja koos Küllike Lillestikuga loenguid firmadele, koolidele, meeskondadele, naistele, meestele, peredele, kes on huvitatud erinevatest inspireerivatest teemadest nagu konstellatsioonid, paari- ja peresuheted, Inimeseks Olemine, lähedus!

Võta julgelt ühendust tel. 56689492, või korbeheldo@gmail.com